FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane Pytania

Jak założyć konto na Influe?

Link do rejestracji: Zarejestruj Się

Jak dodać usługę?
Aby utworzyć usługę należy posiadać konto w naszym serwisie jako influencer ( wybierane przy rejestracji ) następnie należy udać się do swojego panelu i kliknąć zielony przycisk „Dodaj usługę”. Następnie dodać wszystkie informacje na jej temat.
Jak dodać projekt?

Aby utworzyć usługę należy posiadać konto w naszym serwisie jako reklamodawca (wybierane przy rejestracji) następnie należy udać się do swojego panelu i kliknąć zielony przycisk “Nowy projekt”. Następnie dodać wszystkie informacje na jego temat.

Jak wypłaca się środki?

Aby wypłacić środki z Influe należy przejść do panelu swojego konta i wybrać zakładkę ustawienia wypłat. Następnie dodać metodę wypłaty środków, wybierając spośród dostępnych:

 • Wypłata środków przez Paypal
 • Wypłata środków przez Przelew bankowy

  Minimalna kwota wypłat wynosi 50 zł, gdy wygenerujemy zysk o takiej wartości możemy zlecić wypłatę w zakładce “Wypłać Środki”

  Czy pobieracie prowizję?

  Pobieramy opłatę prowizyjną:  Sprawdź Cennik

  Do czego służą kredyty?

  Kredyty pozwalają na przesłanie propozycji do wybranego projektu.

  1 Kredyt = 1 Propozycja

  Każdy zweryfikowany influencer otrzymuje 5 kredytów na początek.

  Każda zakończona powodzeniem transakcja między influencerem a reklamodawcą nagradzana jest 15 kredytami trafiającymi na konto influencera.

  Czy otrzymam Fakturę?

  Tak otrzymasz od nas fakturę za każdą zrealizowaną transakcję w Influe. W przypadku zatrudniania influencera do projektu otrzymasz fakturę na pełną kwotę uzgodnioną z influencerem. Podobnie w przypadku zlecanej kampanii reklamowej.