Influencer Marketing

Jak działa influencer marketing z influe?

Reklamodawca

Influe

Influencer

🎯 Co robimy?

Łączymy popularne środowiska w Internecie czyli tak zwanych Influencerów lub wydawców posiadających szersze grono odbiorców na takich platformach jak Instagram, YouTube, Facebook itp.. z reklamodawcami chcącymi reklamować swoje produkty lub usługi. Znacznie ułatwiamy cały proces współpracy poprzez umożliwienie znalezienia influencerów po kategoriach, liczbie obserwujących, oraz poprzez sprawną komunikację na przygotowanym dla was czacie. Korzystanie z serwisu jako reklamodawca jest darmowe.

✨ Influencer Marketing

Influencer Marketing to lepsza oraz tańsza alternatywa dla kampanii Google czy też reklam na Facebooku. Płacąc influencerowi za udostępnienie treści można docierać do wszystkich odbiorców którzy obserwują go na danej platformie. Na ten moment współpracujemy z ponad 700 influencerami gotowymi świadczyć usługi reklamowe, można wyszukać konkretne osoby korzystając z naszej wyszukiwarki influencerów: https://influe.pl/szukaj-influencerow

✅ Możliwości z posiadania konta w serwisie:

  1. 📣 Możliwość stworzenia projektu swojego produktu / usługi
  • Dzięki temu otrzymasz propozycje cenowe od osób które są zainteresowane współpracą oraz takich które są często powiązane tematycznie publikowanymi treściami do opisanego w projekcie produktu / usługi.
  • Umożliwiamy opublikowanie projektu w formie barterowej oraz stałej ceny.
  • Projekty są widoczne tylko dla zalogowanych osób.

2. 🏹 Zakupienie poszczególnej usługi u influencerów

 3. 📊 Zlecenie Kampanii reklamowej Influe.

Dołącz jako Influencer

Jeżeli prowadzisz działalność w internecie i nie ważne czy jest to YouTube, Facebook, Instagram czy też blog, możesz zacząć nawiązywać współprace partnerskie.

Z pomocą przychodzi Influe, dzięki któremu organizacje poszukujące reklamy dla swojego produktu lub usługi mogą w łatwy sposób znaleźć wyszukane osoby, gotowe do współpracy.

Zaraz po założeniu konta w naszym serwisie otrzymasz dostęp do panelu gdzie możesz:

  • Utworzyć własną usługę którą zainteresujesz potencjalnego reklamodawcę,
  • Kontaktować się bezpośrednio z reklamodawcami,
  • Składać propozycję dla projektów utworzonych przez reklamodawców,
  • Kontaktować się z naszym zespołem,
  • Wypłacać swoje środki,
  • Budować swoją reputację zbierając oceny za wykonanie zlecenia.