Jak zarabiać na instagramie

10 sposobów na zarabianie na Instagramie:

 1. Otwórz sklep na Instagramie,
 2. Skorzystaj z Monetyzacji Instagrama,
 3. Współpracuj z innymi na instagramie,
 4. Pobieraj opłatę za zdjęcia sponsorowane,
 5. Otrzymuj przedmioty przy współpracach barterowych,
 6. Promuj linki partnerskie,
 7. Stwórz miejsce na wspieranie działalności ( Znajdź Patronów ),
 8. Oferuj usługi zarządzania Instagramem,
 9. Zostań Ambasadorem marki,
 10. Promuj własną markę oraz swój sklep internetowy online

Czy można z tego żyć?

Zarabianie pieniędzy na instagramie może być dobrym celem do połączenia swojej pasji i pracy, nie jesteśmy ograniczeni miejscem pracy ani presją czasu – jesteśmy dla siebie szefem. Dzięki temu możemy podróżować po świecie jak i pracować z domu. Nie tylko celebryci i influencerzy zarabiają pieniądze na publikowaniu zdjęć w tej sieci społecznościowej, w rzeczywistości nie musimy nawet posiadać konta z tysiącami obserwujących wiele osób od dawna zarabia na Instagramie nie będąc ani sławnym ani nie prowadząc nawet bloga.

Zarabiaj dzięki programom Partnerskim

Programy partnerskie działają na zasadzie polecania produktu w zamian za prowizję , może to być ustalona cena lub procent od sprzedaży.

Istnieje wiele portali internetowych, na których można znaleźć produkty i sprzedawać je jako partner. Zazwyczaj jest to ok. 10% chociaż niektóre firmy potrafią dać nawet 25! Oczywiście wszystko  zależy od promowanego produktu oraz zasięgów naszego medium społecznościowego .

Strony internetowe, za pomocą których możesz polecać produkty i zarabiać prowizję to np. Alibaba czy też Amazon jeśli poświęcisz trochę czasu na znalezienie podobnych firm pozwalających na udział w programach partnerskich na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie zapominajmy o tym by nasza działalność zgadzała się z naszymi kategoriami branżowymi. Nie jest dobrze prowadzić instagrama o tematyce książek i promować psią karmę aby tylko zarobić, ludzie obserwujący Twój profil na pewno nie pozostaną tam zbyt długo.

Platformy dla Influencerów oraz Blogerów

 1. Influe,
 2. Reachablogger,
 3. Whitepress,
 4. influ,
 5. inflube,
 6. NeoReach,
 7. SocialNation,

Dzięki sile sieci społecznościowych powstały firmy, które pozwalają Ci na otrzymywanie ofert partnerskich. Oczywiście jesteśmy jedną z nich i pozwalamy na zarabianie nie tylko influencerom ale także blogerom.

Jak działa Influe i co wyróżnia nas od konkurencji?

Pozwalamy na rejestrację każdemu blogerowi czy też influencerowi od 5000 posiadanych obserwujących na swojej platformie społecznościowej.

Dostęp do strony jest darmowy, a rozliczenia są ustalone w oparciu o prowizję od zrealizowanych transakcji, dzięki temu użytkownik ma pełny dostęp do serwisu i nie ryzykuje brakiem efektów korzystania z serwisu. Sprawdź cennik prowizji

Każdy profil zawiera dokładnie przedstawienie tego na jakim portalu działa, ile ma obserwujących i w jakiej branży się funkcjonuje. Platformy blogerów na które jesteśmy otwarci to:

 • Instagram,
 • Facebook,
 • Blog,
 • YouTube,
 • Tik Tok,
 • Spotify

Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy założyć darmowe konto i uzupełnić swój profil. Im lepiej to zrobisz tym większej ilości reklamodawców będziesz się wyświetlał oraz tym chętniej podejmą z Tobą współpracę.

Formy współpracy z reklamodawcami:

 • Współpraca Barterowa,
 • Współpraca Stałej ceny (stałe wynagrodzenie),
 • Współpraca Prowizyjna

Dzięki naszej stronie możesz zgłosić się do opublikowanego projektu dobrowolnie przechodząc do wyszukiwarki projektów ale możesz również otrzymać ofertę na swój czat i zaakceptować ją bądź też negocjować cenę za publikację. W ten sposób możesz skupić się na prowadzeniu własnej działalności a my będziemy pozyskiwać dla Ciebie oferty partnerskie w zamian za prowizję od nich.

Zgromadzone środki wypłacamy w każdy poniedziałek wszystkim którzy zlecili wypłatę oraz uzupełnili swój rachunek bankowy, na który to mają trafiać zgromadzone środki.

Zostaw swój komentarz