pracodawca

O “PINALI”

Drogeria internetowa Pinali.pl

Pinali.pl to popularny sklep z kosmetykami naturalnymi online, który oferuje szeroką gamę kosmetyków do makijażu, twarzy i ciała, preparaty do włosów, perfumy, preparaty do paznokci, kosmetyki dla mężczyzn oraz niezbędne produkty dla mamy i dziecka. Od palety cieni do makijażu, poprzez kosmetyki azjatyckie aż po produkty do włosów – w Pinali.pl znajdziesz mnóstwo kosmetyków, które pozwolą Ci wypielęgnować skórę od stóp aż po czubek głowy i pozytywnie wpłyną na nastrój.

Nowości kosmetyczne i bestsellery – sklep z kosmetykami naturalnymi, azjatyckimi i nie tylko

Szukamy nowości kosmetycznych i popularnych, kultowych kosmetyków, które ułatwiają codzienne rytuały pielęgnacyjne, sprawiając, że odrywanie swojego naturalnego piękna staje się przyjemnością. Od klasycznych faworytów, poprzez znane na całym świecie bestsellery kosmetyczne, które znikają jak świeże bułeczki, po innowacyjne i godne polecenia nowości kosmetyczne – oferujemy kosmetyki ponad 300 marek.

Lubisz poznawać nowości kosmetyczne? Zaglądaj na półki najlepszego sklepu z kosmetykami online i wybieraj produkty, których potrzebujesz, a my pięknie je zapakujemy i dostarczymy pod wskazany przez ciebie adres.

  • Koszt projektuBudżet 500 PLN

Napisanie tekstu informującego o drogerii internetowej Pinali.pl – min. 2000 znaków Zlecenia będą powtarzane cykliczne, dlatego proszę o zgłoszenia wraz z podaniem ceny za publikację.…

  • Poziom projektuZasięg: 50k - 100k
  • Czas projektub) Tydzień
  • FormaForma : Stałej Ceny
  • Poziom projektuZapisz
  • Pokaż